GREEN RESORT Hrubá Borša

18 jamkové mistrovské hřiště / PAR 72 / je "férovým hřištěm" s minimem vysokých ráfků. Golfových hráčů nepenalizuje za dobře zahrát údery, tzn., Že i po relativně špatně odehraných míčku zůstane hráč v pozici, která mu umožní další hru. Hřiště je koncipováno do rozlehlých ploch, které vytvářejí absolutní komfort pro golfovou hru. Celkovou délkou hřiště 6 646 ma množstvím přírodních překážek jsou vytvořeny vhodné podmínky pro zajímavou, a zároveň náročnou hru pro zkušené hráče. Naším přáním ale je, aby si hru dokonale užili tak dobří hráči, jakož i začátečníci. Na všech fairwaye je vysetý travní druh - psineček, který se běžně používá pouze na greeny. Dosahuje se jím nejvyšší úroveň travnatých porostů.

Dále mohou hráči využívat 9jamkové veřejné hřiště / PAR 28 / PUBLIC, které je pro množství přírodních a modelovaných nástrah výzvou pro začátečníky ale i pokročilé hráče (971 m ze žlutých a 779 mz červených odpališť). Hřiště je znormované s možností úpravy HCP 37-54. Hru na hřišti zpestřuje vodní překážka v podobě dvouhektárovém jezera, ale i množství pískových bunkrů.

K dalšímu trénování hry slouží krytý osvětlený driving range, prostorný putting green o rozloze 800 m2 a chipping area o rozloze 2 500 m2 a cvičný pískový bunkr.
  • Adresa: Hrubá Borša 35, 925 23 Hrubá Borša
  • Telefon:
  • E-mail:

zpět


Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde...

číst více

Navštivte jedno z 78 hřišť

78 Golfových hřišť