Piešťany

Golf & Country Club Piešťany
Místo, kam se budete rádi vracet - kvalitní a fyzicky nenáročné golfové hřiště - 9 jamek se stoletou historií, udržovaných uznávaným Head Greenkeeperom Erwinem Lechingerom a jeho týmem, profesionální PRO-SHOP GOLF4U.sk, sportovní restaurace, antukový tenisový kurt. Oáza klidu a bezpečí.
Golfové hřiště tehdy a nyní
Tehdejší golfové hřiště (podobně jako dnešní) bylo 9-jamkové a celkovou délku drah mělo 2652 m. Už roku 1914 zde byl postaven klubový dům Piešťanského golfového klubu. Na obnoveném golfovém hřišti v meziválečném období byl postaven nový klubový dům, který měl jinou podobu než ten z dob před 1. světovou válkou. V současnosti plní roli golfového domu lázeňského golfového hřiště (na nesrovnatelně vyšší úrovni než někdejší klubové domy) Vila Vrbinky.
Konec ...
Po 2. světové válce a únoru roku 1948 Piešťany hřiště ztratily. Tradice se obnovily až po roce 1989, av roce 2004 s iniciativy SLKP a.s. Piešťany vznikl nový klub SPA-GOLF KLUB PIEŠŤANY, jehož domovem je devítijamkové hřiště.
... A nový začátek.
Právě 21. července roku 2004 bylo slavnostně otevřeno nové piešťanské golfové hřiště. Od otevření prvního golfového hřiště uplynulo již 90 let. Třeba si jen popřát, že obnovení golfového sportu v Piešťanech bude úspěšné a piešťanské hřiště se stane atraktivním pro domácích i zahraničních profesionálních hráčů golfu i ostatních milovníků tohoto unikátního sportu.
  • Adresa: Kúpeľný ostrov 3612, časť Vrbinky, 921 01 Piešťany
  • Telefon:
  • E-mail:

zpět


Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde...

číst více

Navštivte jedno z 78 hřišť

78 Golfových hřišť