Realizační tým Golf Activity Team

Představujeme Vám realizační tým Golf Activity Teamu:


PaedDr. Zdeněk Luňáček

PaedDr. Zdeněk Luňáček

Sportovní ředitel. Vystudoval FTVS UK, rigorosní zkouška v oboru antropomotorika a biomechanika. Je majitelem golfové akademie se zaměřením na výkonnostní a vrcholový golf.

Mgr. Petr Horn

Mgr. Petr Horn

Kondiční trenér Absolvent FTVS UK, odborný asistent na ÚTV 2. a 3. LF UK . Specialista na posilování, tvarování těla, vyrovnávání svalových dysbalancí, kompenzační a vyrovnávací cvičení a kondiční přípravu.

Tomáš Přikryl

Tomáš Přikryl

Obchodní a marketingový ředitel. V letech 2012 - 2015 byl obchodním ředitelem firmy CZ Golf. Je autorem balíčku Jdu na Golf! zaměřující se na rozvoj golfového sportu u začátečníků.

PhDr. Jiří Šlédr

PhDr. Jiří Šlédr

Sportovní psycholog týmu. Nabízí své služby v pedagogické, sociální psychologii, psychologické metodologii a psychologie sportu. Psycholog československé reprezentace: Tenis. Golf. Curling. Biatlon. Sportovní parašutismus, a další

Ing. Petr Zach

Ing. Petr Zach

Asistent sportovního týmu. Dříve aktivní baseballový hráč vede své dva syny golfovou cestou. Trénoval baseballové žákovské a juniorské reprezentační výběry.  Starší syn Šimon Zach se v roce 2015 stal historicky nejlépe umístěným hráčem ve světovém žebříčku WAGR.

Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.

Mgr. Tomáš Gryc, Ph.D.

Laboratoř sportovní motoriky FTVS. Golfový trenér - člen Profesionální golfové asociace. Akademický pracovník Fakulty tělesné výchovy a sportu UK v Praze. Zabývá se problematikou kinematické analýzy a posturografie, ve vztahu k pohybovým aktivitám v golfu.Modré džíny

Nejméně vhodné jsou na golf, stejně jako pro většinu jiných sportů, modré džíny. Golfová etiketa naopak...

číst více

Navštivte jedno z 78 hřišť

78 Golfových hřišť